CO ROBIMY

aplikacje web

Potrzebujesz aplikacji internetowej dla swoich klientów lub zespołów wewnętrznych? A może jesteś właścicielem start-upu szukającym ekspertów technicznych do realizacji kolejnego pomysłu?
Dostarczyliśmy z sukcesem setki aplikacji web w modelu on-premise i w chmurze, korzystając ze sprawdzonych i bezpiecznych technologii oraz nowoczesnych rozwiązań jak chatboty.

aplikacje biznesowe

Od transformacji cyfrowej i modernizacji istniejących systemów, przez ich rozszerzanie, na nowych ideach dających Twojej firmie przewagę rynkową kończąc.
Od początku istnienia tworzymy aplikacje klasy korporacyjnej dla liderów rynku. Systemy ERP, CRM, BPM lub SCM? Po prostu skontaktuj się z nami.

integracje

Przerażony liczbą systemów i integracji wymaganych w Twoim kolejnym projekcie?
Nasz zespół backend, doświadczony w procesach ETL i mikroserwisach pomoże w integracji danych i projekcie Twojej architektury na dowolnym poziomie.

Oracle APEX

Od wielu lat tworzymy także oprogramowanie w oparciu o platformy low-code, które pozwalają na napisanie pełnoprawnych aplikacji w ciągu dni lub tygodni, zamiast miesięcy.
Nasz zespół stworzy nowe aplikacje i systemy, lub rozszerzy funkcje istniejących rozwiązań, wliczając w to migrację z Oracle Forms lub innych technologii.

DLACZEGO MY?

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Zespół ponad 100 ekspertów IT daje nam pewność, że wybierzemy dla Twojego projektu najlepsze dostępne technologie i metodyki.
Wierzymy w doświadczenie i dobre relacje, dlatego większość członków zespołu pracuje z nami nieprzerwanie od dawna, a ich średnie doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych to ponad 5 lat.

PONAD 200 WDROŻONYCH PROJEKTÓW

Jesteśmy na rynku od 2006 roku i z sukcesem dostarczyliśmy ponad 200 projektów.
Większość naszych klientów to firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat, udowadniając że tworzone przez nas oprogramowanie sprawdza się w 100%.

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika , że bliska współpraca z użytkownikami i właścicielami biznesowymi, daje najlepsze rezultaty. Dlatego działamy w ten sposób.
Wykorzystanie zwinnych metodyk z Twoimi pracownikami jako część zespołu, pozwala im także na szybką naukę w trakcie trwania projektu.

ZAUFALI NAM