Service Mix

Service Mix to narzędzie realizujące zagadnienie tzw. korporacyjnej szyny danych – Enterprise Service Bus. Zaletą implementacji Apache Service Mix jest elastyczność w zakresie możliwości modyfikacji i udostępnianie na otwartej licencji open-source.

Otwartość licencji ma szczególne znaczenie, gdy wiemy jak ważnym jest dobranie takich narzędzi, które nie tylko będą dobrze dopasowane do rozwiązywanego problemu, ale jednocześnie będą jak najbardziej efektywne kosztowo. Dodatkową zaletą wykorzystywania oprogramowania o otwartej licencji jest możliwość jego szybkiego dostosowania do własnych wymagań i specyfiki technicznej czy biznesowej, a powszechność wdrożeń tego typu narzędzi zapewnia szerokie zaplecze specjalistyczne.

Dzięki wykorzystaniu OSGI, platforma Service Mix jest podzielona na moduły, które w szybki i łatwy sposób możemy podmieniać, minimalizując tym samym czas niedostępności aplikacji. Jest to szczególnie ważne w przypadku narzędzi takich jak ESB, których niezawodne działanie jest kluczowe dla sprawnej komunikacji pomiędzy systemami w organizacji.


Jesteś zainteresowany usługą?

Rozwiązania wykorzystujące Service Mix

CRM

Innowacyjne podejście do budowania CRM z wykorzystaniem UserExperience Design i zintegrowanego panelu użytkownika.

Integracja systemów

Sprawdź nasze rozwiązania klasy Operational Data Store i Enterprise Service Bus zbudowane na bazie komponentów OpenSource!