Java

Java to uniwersalny język programowania dostarczany przez firmę Oracle. Java jest wykorzystywana w budowaniu wysokowydajnych rozwiązań począwszy od systemów tradingowych na nowojorskiej giełdzie po proste rozwiązania dla klientów końcowych.

W Pretius wykorzystujemy Java do budowania własnych produktów. Dostarczamy rozwiązania budowane na zamówienie klienta, a także wdrażamy rozwiązania klasy open-source (np. Liferay Portal, Service Mix, Pentaho Business Intelligence) wykorzystujące ten język programowania.

W naszym zespole pracuje wielu certyfikowanych ekspertów Java, z szeroką znajomością narzędzi i bibliotek open-source, którzy potrafią doskonale dopasować i zastosować swoją wiedzę w budowaniu nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań biznesowych.


Jesteś zainteresowany usługą?

Rozwiązania wykorzystujące Java

CRM

Innowacyjne podejście do budowania CRM z wykorzystaniem UserExperience Design i zintegrowanego panelu użytkownika.

Monitoring procesów

Mierz wydajność procesów, analizuj i ulepszaj dzięki wykorzystaniu zaawansowanej platformy do monitorowania procesów biznesowych!

Machine 2 Machine

Rozwiązania M2M zmieniają sposób działania przedsiębiorstw. System Pretius jest wykorzystywany przez klientów wcałej Europie.

Integracja systemów

Sprawdź nasze rozwiązania klasy Operational Data Store i Enterprise Service Bus zbudowane na bazie komponentów OpenSource!