CRM

bpma

Czym jest system klasy CRM (Customer Relatiship Management)?

System CRM zapewnia sprawne działanie każdej organizacji. Rejestruje wszystkie informacje o kliencie, jego usługach, zakupionych produktach i kontaktach z firmą.

Nowoczesna firma wymaga rozwiązań, które nie tylko będą w stanie przechowywać dane o klientach, ale pozwolą w efektywny sposób korzystać z tych danych pracownikom działu sprzedaży, obsługi umożliwiając sprawne pozyskiwanie nowych klientów i obsługę klientów już pozyskanych.

Dlaczego wybrać Pretius do wdrożenia rozwiązania CRM?
Zbudowaliśmy i wdrożyliśmy szereg zaawansowanych rozwiązań klasy CRM. Byliśmy zaangażowani we wdrożenia dużych, monolitycznych CRMów (integrując z nimi nasze rozwiązania) i doskonale znamy ich ograniczenia i częste trudności w dopasowaniu do potrzeb klienta. Z tych doświadczeń wynika nasze podejście do tworzenia i wdrażania rozwiązań CRM, które wspierają pracę Twoich pracowników, a nie stają się tylko kolejnym systemem w kolekcji rozwiązań IT.

Rozwiązania CRM tworzone przez Pretius wykorzystują szereg standardowych dla tego typu rozwiązań funkcjonalności (Widok 360, Integracja z LDAP / MS Active Directory / SSO, Wyszukiwarka), ale też integrują mechanizmy, które czynią nasze wdrożenia unikalnymi na rynku. Wybrane moduły, które wyróżniają nasze rozwiązania to:

Realizowane przez Pretius implementacje systemów CRM charakteryzuje szczególny nacisk na minimalizację kosztów wdrożenia przez maksymalne wykorzystanie istniejących w organizacji systemów. Nasze innowacyjne podejście wdrożeniowe nie zmusza do rezygnacji z dotychczasowych systemów, pozwala wykorzystać ich najlepsze elementy do zbudowania nowej generacji sytemu zarządzania relacjami z klientem.

Dedykowane wdrożenia systemów CRM od Pretius to dobra alternatywa dla monolitycznych rozwiązań klasy Microsoft Dynamics CRM, SugarCRM czy SAP CRM.


Jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem?

Oracle database

SZCZEGÓŁY

KLIENCI