Low-Code Development

Oracle Application Express (Oracle APEX) to platforma low-code, pozwalająca na budowanie nowoczesnych aplikacji web w ciągu dni lub tygodni, a nie miesięcy. Zmniejsza koszty tworzenia i utrzymania oprogramowania dzięki udostępnianiu dziesiątek wbudowanych komponentów, z których możemy tworzyć aplikacje dowolnej wielkości, w tym systemy klasy przemysłowej jak Pretius Sales Commission.
Nasz doświadczony zespół APEX Team, składający się ze znanych w świecie APEX programistów i prelegentów międzynarodowych konferencji, chętnie pomoże Twojej firmie w rozpoczęciu przygody z tą platformą.

USŁUGI

aplikacje web

Przy pomocy Oracle APEX tworzymy aplikacje web dostępne na komputerach i urządzeniach mobilnych. Począwszy od aplikacji reportowych i dashboardów, przez migrację procesów opartych na arkuszach, na systemach CRM i ERP kończąc.

migracja Oracle Forms

Używasz Oracle Forms, OBIEE lub Oracle Discoverer i myślisz o ich przepisaniu do nowocześniejszej technologii? Oracle APEX to idealne rozwiązanie!
Pozwala na stworzenie nowych wersji dotychczasowych aplikacji przy wykorzystaniu istniejącego kodu PL/SQL i struktur bazy danych, dzięki czemu migracja jest szybsza i bezpieczniejsza niż przepisanie aplikacji do innych technologii. Jednocześnie wiedza dot. SQL i PL/SQL, którą Twój zespół i Twoja firma gromadziła przez wiele lat, może być wciąż wykorzystywana, a Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów licencyjnych.

rozszerzenia APEXa

Używasz APEXa ale brakuje CI w nim jakiejś funkcjonalności? Sprawdź nasze bezpłatne plug-iny, takie jak Pretius Nested Reports czy Pretius Enhanced LOV i daj znać czy nie możemy stworzyć czegoś nowego specjalnie dla Ciebie.
Chętnie pomożemy w stworzeniu dedykowanych plug-inów, dodania funkcjonalności niewystępujących w standardzie oraz dostosowania wyglądu aplikacji do Twoich potrzeb.

rozszerzenia systemów SaaS i EBS

Rozszerzenia systemów dostępnych w modelu SaaS są kosztowne lub niemożliwe, a z wykorzystaniem APEXa możemy w prosty sposób użyć istniejących danych budując rozszerzenia do aplikacji takich jak EBS.
W razie potrzeby rozszerzone o narzędzia ETL i systemy raportowe takie jak Jasper czy Pentaho.

produkty

Pretius Sales Commissions to system pozwalający na zarządzanie i rozliczanie prowizji sprzedażowych, stworzony w Oracle APEX.
Masz pomysł na produkt, który chcesz zrealizować w Oracle Application Express i uruchamiać lokalnie oraz w dowolnej chmurze? Pomożemy.

JAK PRACUJEMY

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Pretius APEX Team to ponad 20 pasjonatów technologii Oracle APEX, doświadczonych w programowaniu backendu i frontendu oraz kontaktach z klientami. Część z nich to także znani w świecie APEXa developerzy, zwycięzcy APEX Plug-in Competition 2019, zdobywcy tytułu apex.world Member of the Month oraz prelegenci na konferencjach w Europie i USA.

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że bliska współpraca z użytkownikami i właścicielami biznesowymi, daje najlepsze rezultaty. Dlatego działamy w ten sposób.
Wykorzystanie zwianych metodyk z Twoimi pracownikami jako część zespołu, pozwala im także na szybką naukę APEXa w trakcie trwania projektu.

NA CAŁYM ŚWIECIE

Realizujemy projekty na całym świecie, dostarczając zdalne zespoły programistów oraz usługi tworzenia oprogramowania na zamówienie. Wszyscy członkowie zespołu pracują z naszego biura w Warszawie, zaledwie 5 minut od Lotniska Chopina.
Zwykle pracujemy zdalnie, ale jesteśmy otwarci na podróże i wspólną pracę w Twoim biurze. Chętnie spotkamy się osobiście w trakcie analizy, warsztatów lub świętowania po kolejnym wdrożonym wspólnie projekcie.