Zarząd

Rafał Lenczewski

Odpowiada za wdrożenia złożonych projektów informatycznych oraz usługi konsultingowe dla klientów firmy. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne. Od 2001 r. zajmował się prowadzeniem projektów informatycznych, początkowo jako kierownik projektów w Polskiej Telefonii Cyfrowej (operatora sieci Era, Tak Tak i Heyah). W 2006, już jako członek zarządu Pretius, zaczął zajmować się realizacją projektów dla klientów firmy (m.in.: brał udział w projektach dla P4 Sp. z o.o. – nowo powstającego operatora sieci Play). Posiada szerokie doświadczenie z obszaru zarządzania, ukończył kurs Management 2008 sygnowany przez Canadian International Management Institute i posiada certyfikat PMP (Project Management Professional).

 

Piotr Mączyński

Jest odpowiedzialny za business development oraz relacje z kluczowymi klientami firmy. Jest absolwentem Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Swoją przygodę z informatyką rozpoczął w Ministerstwie Finansów, gdzie pracował na stanowisku specjalisty. Od 2001 r. zajmował się prowadzeniem projektów informatycznych, początkowo jako kierownik projektów w Polskiej Telefonii Cyfrowej (operatora sieci Era, Tak Tak i Heyah). W 2006, już jako członek zarządu Pretius, zajmował się realizacją projektów dla klientów firmy (m.in.: brał udział w projektach dla P4 sp. z o.o. – nowo powstającego operatora sieci Play, PTK Centertel- operatora sieci Orange oraz Polskiego Radia S.A.). Posiada szerokie doświadczenie z obszaru zarządzania, ukończył kurs Management 2008 sygnowany przez Canadian International Management Institute i posiada certyfikat PMP (Project Management Professional).

 

Przemysław Witkowski

Zajmuje się wdrażaniem kompleksowych wielowarstwowych rozwiązań IT dla kluczowych klientów Pretius, głównie z branży telekomunikacyjnej. Jest absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej. Od 2000 roku realizuje projekty informatyczne, przede wszystkim jako kierownik projektu i konsultant, skupiając się na systemach portalowych, wsparcia sprzedaży, obsługi klienta i procesu MNP, a także biorąc aktywny udział w zespole wspierającym nowo uruchamianego operatora PLAY Mobile. W 2012 roku objął funkcję członka zarządu Pretius.