praca-rekruter-it
Zobacz wszystkie oferty

Rekruter IT

Oferta pracy
scroll

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Rekrutera IT.

Twoje zadania:

  • Aktywne poszukiwanie specjalistów IT w sieci (direct search)
  • Analiza profili kandydatów pod kątem zdefiniowanych wymagań
  • Publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych
  • Prowadzenie rozmów screeningowych z kandydatami
  • Koordynacja projektów rekrutacyjnych w obszarze stanowisk IT: analitycy, programiści, testerzy i innych

Oczekujemy od ciebie:

  • Co najmniej 1 roku doświadczenia zawodowego w rekrutacji w branży IT
  • Znajomości portalu LinkedIn
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Proaktywności, dokładności oraz poczucia humoru 😉

Dołączenie do Pretius oznacza:

  • Stabilne zatrudnienie (wszystkie formy współpracy)
  • Premię 1000 zł za każdą rozpoczętą współpracę
  • Dużą samodzielność, możliwość wdrażania własnych pomysłów, swobodę w organizacji czasu
  • Szczegółowe wdrożenie do firmy, zespołu oraz obowiązków,
  • Nieformalne relacje, przyjazną atmosferę oraz zespół otwarty na wymianę wiedzy i doświadczeń 🙂

Chcesz porozmawiać o tej rekrutacji?

Angelika Niewiadomska Recruitment Specialist
Prywatna opieka zdrowotna Medicover
Dofinansowanie karty Multisport
Budżet na wyjazdy konferencyjne
Dofinansowanie szkoleń
Premia za polecenie znajomych
Możliwość pracy w 100% zdalnej

Dajemy konkretne benefity

Owocowe środy? W Pretius wolimy dawać benefity, których rzeczywiście potrzebujesz. To prywatna opieka zdrowotna w Medicover, dofinansowanie karty sportowej Multisport, budżet konferencyjny oraz dofinansowanie szkoleń i certyfikacji. Mamy też system poleceń – zapraszając znajomych do Pretius możesz zgarnąć atrakcyjną premię. No i pamiętaj: pracujemy hybrydowo, więc wpadaj do biura kiedy zechcesz, albo też pracuj w 100% zdalnie – jak wolisz!

Jak zacząć współpracę z Pretius?

Wyślij nam swoje CV i opcjonalnie list motywacyjny

Pamiętaj by w dokumentach aplikacyjnych zawrzeć tę klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym przez firmę Pretius w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.

Informacja o RODO

Wybierz
Wybierz
1

Wyślij nam swoje CV. Opcjonalnie list motywacyjny i inne informacje o doświadczeniu

2

Jeśli zgłoszenie będzie obiecujące, nasz zespół odpowie ci w ciągu 5 dni roboczych

3

Spotkaj się z nami i opowiedz o swoich mocnych stronach

4

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będziemy mogli zacząć pracować razem

Żeby umożliwić ci wygodne korzystanie ze strony, używamy na niej ciasteczek. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na to.