FRONTEND DEVELOPER (ref:859)

8 000 – 16 000 PLN + VAT  (B2B)

Business Garden, Warszawa | zdalnie

Poszukujemy doświadczonego Frontend developera, który dołączy do naszego zespołu zaangażowanego w stworzenie systemu dla klienta z branży FMCG.

Twoje zadania:

  • Konwertowanie layoutów z PSD, Sketch, XD do HTML i CSS
  • FE do nowych portletów (mikrofrontendów) Liferay
  • Modyfikacja FE wbudowanych portletów (mikrofrontendów) Liferay
  • Implementacja customowych rozwiązań spełniających wymagania klientów
  • Dostosowanie FE do prezentacji w formie webview w aplikacjach natywnych
  • Współpraca z zespołem projektowym (PM, Analityk, Developerzy, Tester) w procesie rozwoju systemów, m. in.
    • szacowanie zmian FE
    • analiza/precyzowanie wymagań
    • ustalanie interfejsów i punktów styku
    • wsparcie dla procesu testowania
  • Współpraca z klientem na etapie projektu UX

O projekcie:

Budujemy od podstaw system umożliwiający komunikację centrali firmy z puntami sprzedażowymi (sklepy własne, agencyjne, franczyzowe) w zakresie dostępu do raportów logistycznych, czy finansowych oraz wspierający działania marketingowe (tworzenie i publikacja treści marketingowych, zamieszczanie plików na portalu, moduł wiadomości).

  • Jesteśmy odpowiedzialni za całość procesu tworzenia oprogramowania, począwszy od analizy wymagań, przez projektowanie architektury, na wdrożeniu i wsparciu produkcyjnym kończąc
  • Mamy ułożony proces developmentu: guidelines dla developerów, wdrożone elementy CI/CD
  • Wielkość całego zespołu 6-8 osób: developerzy, PM, Analityk, Tester

Stack technologiczny

  • React
  • Java 11
  • Spring, SpringBoot
  • Azure
  • Integracja: SOAP / REST
  • Mybatis
  • PostgresSQL
  • ELK

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość XHTML, HTML, JavaScript, CSS, Freemarker, JSP
  • Doświadczenie w realizacji projektów w oparciu o CMS
  • Znajomość Responsive Web Design i tworzenia stron na urządzenia mobilne
  • Podstawowa znajomość React/Angular
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git)
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+
  • Chęć rozwoju w obszarze technologii webowych (nowe języki, biblioteki)
  • Mile widziana znajomość Liferay

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę
  • Rozwój zawodowy: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowanie udziału w konferencjach branżowych i certyfikacji, budowanie marki osobistej poprzez tworzenie artykułów na bloga oraz udziału w konferencjach (także zagranicznych) jako prelegent
  • Premię za polecenie znajomego, który dołączy na nasz pokład
  • Opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport
  • Kurs języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wszystkie formy współpracy

Jak zacząć współpracę z Pretius?

  • Wyślij CV, opcjonalnie list motywacyjny i wszystkie inne informacje, które pozwolą nam dowiedzieć się więcej o tym jak pracujesz i co potrafisz
  • Spotkaj się z nami i zaprezentuj swoje mocne strony
  • Jeżeli wszystko poszło OK zaczynamy współpracę przy projektach

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym przez firmę Pretius w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”