Sales Commission

bpma

Co to jest System Rozliczeń Prowizji – Sales Commission?

W większości firm siły sprzedaży rozliczane są za pomocą systemów prowizyjnych. Ważne jest, aby taki system wspierał przejrzystość reguł rozliczeniowych oraz zapewniał poprawność i audytowalność rozliczeń.

Kilkunastoletnie doświadczenie Pretius we wdrażaniu rozwiązań klasy Incentive Compensation Management gwarantuje pewność poprawnej realizacji projektu.

Dlaczego Pretius Sales Commission?
Większość organizacji zaczyna budować system rozliczeń prowizji z wykorzystaniem MS Excel. Ta metoda sprawdza się na początku działania organizacji, jednak z czasem, gdy przybywa osób, które muszą mieć dostęp do danych i generowanych raportów konieczne jest przeniesienie całej logiki zawartej w arkuszach kalkulacyjnych do narzędzia, które będzie miało następujące cechy:

Rozwiązanie Pretius Sales Commission wychodzi naprzeciw tym potrzebom i dostarcza elastyczne narzędzie, które niezawodnie naliczy i rozliczy należne prowizje oraz umożliwi definicję dowolnych programów prowizyjnych (jeśli chcesz dowiedzieć się czy Twoja organizacja potrzebuje takiego rozwiązania przeczytaj nasz artykuł Rozliczenia prowizji od sprzedaży w firmie).

Nasz zespół wdrożeniowy posiada doświadczenie w integrowaniu naszego rozwiązania z następującymi rozwiązaniami korporacyjnymi w obszarach Customer Relationship Management (CRM) i Billing:

Wysiłki zespołu zaangażowanego we wdrażanie i rozwój naszego rozwiązania zostały docenione zarówno przez naszych Klientów, jak i przez grono ekspertów gali IT Future Awards – kapituła konkursu przyznała Pretius Sales Commission tytuł Lidera IT 2015.

Pretius Sales Commission wybrane Liderem IT 2015

Pretius Sales Commission wybrane Liderem IT 2015

 


Jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem?

[technologia page_id=”255″ class=”” first=”1″ left=”25″ ] [technologia page_id=”257″ class=”fit” last=”1″ ]

KLIENCI