CRM

bpma

Czym jest system klasy CRM (Customer Relatiship Management)?

System CRM zapewnia sprawne działanie każdej organizacji. Rejestruje wszystkie informacje o kliencie, jego usługach, zakupionych produktach i kontaktach z firmą.

Nowoczesna firma wymaga rozwiązań, które nie tylko będą w stanie przechowywać dane o klientach, ale pozwolą w efektywny sposób korzystać z tych danych pracownikom działu sprzedaży, obsługi umożliwiając sprawne pozyskiwanie nowych klientów i obsługę klientów już pozyskanych.

Dlaczego wybrać Pretius do wdrożenia rozwiązania CRM?
Zbudowaliśmy i wdrożyliśmy szereg zaawansowanych rozwiązań klasy CRM. Byliśmy zaangażowani we wdrożenia dużych, monolitycznych CRMów (integrując z nimi nasze rozwiązania) i doskonale znamy ich ograniczenia i częste trudności w dopasowaniu do potrzeb klienta. Z tych doświadczeń wynika nasze podejście do tworzenia i wdrażania rozwiązań CRM, które wspierają pracę Twoich pracowników, a nie stają się tylko kolejnym systemem w kolekcji rozwiązań IT.

Rozwiązania CRM tworzone przez Pretius wykorzystują szereg standardowych dla tego typu rozwiązań funkcjonalności (Widok 360, Integracja z LDAP / MS Active Directory / SSO, Wyszukiwarka), ale też integrują mechanizmy, które czynią nasze wdrożenia unikalnymi na rynku. Wybrane moduły, które wyróżniają nasze rozwiązania to:

Realizowane przez Pretius implementacje systemów CRM charakteryzuje szczególny nacisk na minimalizację kosztów wdrożenia przez maksymalne wykorzystanie istniejących w organizacji systemów. Nasze innowacyjne podejście wdrożeniowe nie zmusza do rezygnacji z dotychczasowych systemów, pozwala wykorzystać ich najlepsze elementy do zbudowania nowej generacji sytemu zarządzania relacjami z klientem.

Dedykowane wdrożenia systemów CRM od Pretius to dobra alternatywa dla monolitycznych rozwiązań klasy Microsoft Dynamics CRM, SugarCRM czy SAP CRM.


Jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem?

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY

Oracle database

SZCZEGÓŁY

KLIENCI